ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА

/Files/images/demogalereya/0hgffu-800x602.jpg

Алгоритм дій при виявленні дітей із особливими освітніми потребами в навчальних закладах

КОРИСНИЙ МАТЕРІАЛ:

Інформація для батьків про інклюзивно-ресурсний центр.

Офіційний сайт Харківського інклюзивно-ресурсного центру.

• "Відповідаємо на запитання. Інклюзивне навчання" Перейти за посиланям на сайт "Нова українська школа"
  • Лист МОН України від 07.11.2018 №6.7-1120 "Про необхідність забезпечення доступності навчальних приміщень"

Методичні рекомендації Управління освіти адміністрації Новобаварського району ХМР щодо організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти.

КМУ вніс зміни до «Порядку організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти» (постанова КМУ № 769 від 28.07.2021).

Методичні рекомендації щодо організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році (лист МОН від 30 серпня 2021 року № 1/9-436).