/Files/photogallery/bca79d6e904c3b7649e32301d2a41e2e.jpg

Практичний психолог закладу дошкільної освіти:

• керує етичним кодексом психолога;
  • будує свою діяльність на основі доброзичливості, довіри в тісному співробітництві з усіма учасниками педагогічного процесу;
  • дотримується педагогічної етики;
  • підвищує рівень психологічних знань вихователів, батьків, дітей;
  • постійно підвищує свій професійний рівень.

Мета психологічної служби в ЗДО

• психолого – педагогічне вивчення індивідуальних особливостей особистостей дітей, педагогів, батьків;
  • корекційно – розвивальна робота з дітьми;
  • консультативна допомога всім учасникам навчально-виховного процесу;
  • підвищення психологічної культури вихователів, батьків;
  • забезпечення інформацією з психологічних проблем,формування запиту на психологічні послуги.

До дитячого психолога можна звернутись по консультацію стосовно будь якого запитання. Наприклад, коли батьки відчувають, що самостійно їм не впоратись із власною дитиною або ж коли не можуть зрозуміти її поведінки чи просто шукають співрозмовника, з яким можна поділитись особистими спостереженнями.На діток дошкільного віку ми намагаємося вплинути в ігровій формі. Спостерігаючи за дитячими іграми, психолог чітко аналізує поведінку дитини, яка проектує своє життя через гру. Не зволікайте, адже діти - це наше майбутнє, майбутнє без комплексів і панцирів, в які можуть сховатися дітки!

ДІЯЛЬНІСТЬ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

Як не панікувати під час війни. Поради психолога

Поради психолога батькам щодо виховання дітей

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ДЛЯ ДІТЕЙ ПІД ЧАС ВІЙНИ